Logo Witonia

News

News zdjęcie id 286

Spotkanie z Adrianną Biedrzyńską

W dniu 7 marca, w sali OSP w Witoni, mieszkańcy gminy mogli spotkać się z Adrianną Biedrzyńską. Aktorka teatralna i filmowa, znana między innymi z ról w tak głośnych filmach, jak "Dekalog" Krzysztofa Kieślowskiego, "Lepiej być piękną i bogatą" Filipa Bajona czy "Pierścionek z orłem w koronie" Andrzeja Wajdy, przyjęła zaproszenie w ramach spotkania organizowanego z okazji Dnia Kobiet przez Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witoni.

"Podwieczorek z …" czyli wywiad z gwiazdą, przeprowadzany był na żywo przez znanego dziennikarza telewizyjnego Leszka Bonara. W trakcie spotkania z publicznością aktorka opowiedziała o swoim dzieciństwie i młodości spędzonych w Toruniu i Bydgoszczy, o studiach w Łódzkiej Filmówce, a także o pracy zawodowej i pasji do … robótek ręcznych. Pokazała również swoje prace rękodzielnicze m.in. pięknie dziergany sweter. Całość spotkania uzupełniały śpiewane utwory m.in. „Ada, to nie wypada”, „Widzisz mała”, „Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma”.

Wieczór zakończył się dla wszystkich słodkim poczęstunkiem.

Serdecznie dziękuję za wielką pomoc w przygotowaniu sali pani Annie Florczyk Kierownik Klubu „Senior+” oraz wszystkim zaangażowanym pracownikom. Szczególne podziękowania dla p. Jolanty Rosieckiej za wypiek pysznych ciast.

Wójt gminy zaprasza

Mirosław Włodarczyk

Godz.przyjęć interesantów:

w godz. pracy urzędu 730-1530 

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

sierpień 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.